Okulumuz Müdürleri

   Doç.Dr. İhsan Cemil DEMİR        02.04.2015 – Halen Görevde
  Prof. Dr. Ahmet YARAMIŞ 31.03.2011 – 02.04.2015
  Doç. Dr. Hüseyin AKBULUT 11.09.2009 – 28.03.2011
Prof. Dr. İsmail AYDOĞUŞ 18.08.2003 – 08.09.2009
  Prof. Dr. Yaşar KİBİCİ 01.03.2001 – 18.08.2003
  Öğr. Gör. Türker GÖKSEL 17.01.2001 – 01.03.2001
  Prof. Dr. Yaşar KİBİCİ 30.09.1998 – 16.01.2001
  Öğr. Gör. Ahmet SÜZME 19.09.1996 – 30.09.1998
  Yrd. Doç. Dr. Zeki KARTAL 22.01.1996 – 19.09.1996
  Prof. Dr. Halim SÖZBİLİR 11.07.1994 – 07.11.1996
  Öğr. Gör. Ahmet YILDIZ 16.02.1994 – 08.07.1994
  Yrd. Doç. Dr. Hüseyin AKGÖNÜL 03.05.1993 – 16.02.1994

Akademisyen Hızlı Erişim

Öğrenci Hızlı Erişim